Хто точно не повернеться до України: демограф здивувала відповіддю

blank Uncategorized

Після початку повномасштабного вторгнення Росії з України виїхало вже понад шість мільйонів осіб і зараз пріоритетним завданням нашої влади є повернення максимально можливої ​​кількості громадян на батьківщину, адже наявність робочої сили є визначальним фактором для успішного відновлення країни після війни.

З усім тим, є категорії населення, які, хоч би як уряд намагався, не повернуться додому. Про це напередодні розповіла голова Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи Елла Лібанова.

Соціолог зазначила, що йдеться про тих українців, які відчутно підвищили свій рівень життя завдяки переїзду до країн ЄС чи Північної Америки, а також тих, що мають в інших країнах певні преференції, яких у них немає та не буде в Україні.

«Скажімо, онкохворий. Онкохворі отримують за медичним страхуванням практично весь комплекс послуг безкоштовно», — навела приклад Лібанова.

Також фахівець вважає, що дуже складно повернути в Україну тих біженців, які виїхали за кордон повною родиною, не залишаючи тут ні чоловіків, ні батьків.

“А якщо тут залишилися батьки чи близькі родичі якісь, чи чоловік, шансів набагато більше”, – пояснила соціолог.

Rate article