Хлібна підгодівля для овочів. Швидко ростуть, а головне без ніякої хімії

Новини

Більшість садівників обирають органічні добрива, приготовані з натуральних складових. Хлібна підгодівля підійде для огірків, помідорів, перцю та інших овочів. Хлібний настій приготувати дуже легко. Він підвищує врожайність овочів та інших рослин. Для приготування підгодівлі не потрібно навмисно купувати хліб, підійдуть скоринки або підсохлий хліб.

Обирайте шматки житнього хліба. Він корисніше та має великий вміст заліза, калію, кальцію, магнію, марганцю, міді, натрію, селену, фосфору та цинку.

Для приготування настою потрібно ємність до половини заповнити хлібом та залити водою так, щоб вона покрила його повністю, на 2-3 пальці вище. Можна взяти м’який хліб, поламати на маленькі шматки, дрібно розім’яти та поставити під гніт на 2-3 доби в теплому місці. Коли з’явиться пліснява — це означає, що настій готовий. Хліб потрібно віджати та розвести настій водою в співвідношенні 1:3.
При проникненні в ґрунт, настій активізує розвиток корисної мікрофлори, а рослини отримують повноцінне живлення. Повторювати підживлення можна через 7-10 діб. За сезон таких підживлень може бути 3-5 разів.
Якщо ґрунт кислий, через раз в розчин можна додати 1 склянку попелу або чергуйте полив сироваткою, тріходермою та фітоспорином.

Підгодівля з хліба та йоду.

Ввечері наріжте чорний або житній хліб та замочіть в 10 літрах води й додайте дві жмені висівок за наявності. Вранці розімкніть та процідіть, додайте 10 мл йоду й ретельно перемішайте. Розведіть розчин з водою в розрахунку 1:8-10.

Щоб огірки та бадилля були зеленими до осені, потрібно обприскувати їх розчином через кожні 14 днів. Зберігайте настій в темному та прохолодному місці.

З хліба з пліснявою можна приготувати ефективний настій, тому його можна додати до розчину. Цвілеві гриби позитивно впливають на кореневу систему та надають захист від поганих бактерій. Тому, запліснявілий хліб викидати не варто.

Rate article