Гра на два фронти: Очільник Китаю на G20 виступив за мирні переговори з Україною, але не засудив вторгнення РФ

Новини

Очільник Китаю Сі Цзіньпін під час саміту G20 на Балі зазначив, що підтримує мирні переговори для припинення війни в Україні, водночас він не засудив вторгнення РФ. Про це повідомляє CNN,передають Патріоти України.

“Сі Цзіньпін наголосив, що позиція Китаю щодо української кризи зрозуміла й послідовна, він виступає за припинення вогню, припинення війни та мирні переговори”, – йдеться у звіті про двосторонню зустріч китайського лідера з президентом Франції Еммануелем Макроном, опублікованому державною телекомпанією CCTV. Як зазначає видання, хоча Китай послідовно закликав до припинення військових дій в Україні, лідер КНР знову не засудив вторгнення Росії.

Зустріч Байдена і Сі Цзіньпіна

Нагадаємо, напередодні, 14 листопада, президент США Джо Байден і лідер Китаю Сі Цзіньпін зустрілися на саміті G20 в Індонезії на Балі. Обидва політики обговорили низку важливих тем та закликали зменшити напруження між економіками світу. Зустріч лідерів США та КНР тривала близько трьох годин, серед іншого вони обговорили війну в Україні. Обидва політики виступили проти погроз Росії застосувати ядерну зброю в Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий