Горять як свічки через поганий захист та оснащення: Втрати Росії в бронетехніці сягнули 5 тис. одиниць – британська розвідка

Новини

Відстала промисловість РФ не здатна запроваджувати навіть власні технологічні розробки у значних масштабах. Втрати 2022 року у танках не вдалося відновити навіть за кількісними показниками

Російська армія втратила на війні з Україною 5 тис. одиниць бронетехніки. Однією з причин є нездатність виробляти системи захисту у промислових масштабах. Про це повідомило міноборони Великої Британії у Twitter 3 березня.

За даними розвідки країни, російські оборонні компанії продовжують демонструвати свою продукцію на міжнародних виставках озброєнь. Попри повномасштабну війну в Україні.

Зокрема, на одній із виставок показали комплекс активного захисту (КАЗ) “Арена-E” для танків.

“У рекламних матеріалах зазначено, що він “перемагає загрози, які є найбільш небезпечними для бронетехніки… якщо ви цінуєте свою броню та екіпаж, вам потрібен “Арена-E”, – цитують росіян британці.

Однак немає доказів встановлення систем “Арена-Е” на власні машини Росії в Україні, кажуть розвідники

“Імовірно, це пов’язано з нездатністю російської промисловості виробляти високотехнологічні системи у великих масштабах – проблема, що посилюється дією міжнародних санкцій”, – пояснили в британському міноборони.

Згідно даних Генштабу ЗСУ загальні бойові втрати Росії на ранок 3 березня становлять понад 151 370. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 765 окупантів, повідомив український Генеральний штаб.

За понад рік повномасштабної війни армія РФ, згідно з даними Генштабу, втратила 3405 танків. За добу ворог не дорахувався вісім одиниць.

Rate article