‘”Гладков, подумай про народ!” – російські добровольці звернулися до губернатора Білгородчини –

Новини

Російські визвольні сили знову закликали владу РФ терміново евакуювати населення Білгородської області із зони бойових дій.

“РДК”, “Сибірський батальйон”, а також Легіон “Свобода Росії” 20 березня виступили зі зверненням до влади Білгородської області. Військові закликали путінський режим до термінової евакуації мирного населення цього російського регіону, який страждає від путінської “СВО”.

Звернення було оприлюднено на офіційних ресурсах Російських визвольних сил.

Добровольці виступили із закликом до голови Білгородчини В’ячеслава Гладкова “припинити прикриватисямирними громадянами. Вони вимагали вивезти мирних громадян з усієї території області, яка через два роки війни перетворилася на прифронтову.

Наші удари по військових цілях посилюються… Гладков! Подумай про свій народ! Ти нестимеш відповідальність за нові жертви, якщо повна евакуація населення не відбудеться найближчим часом– підкреслили добровольці.

Контекст

Ескалація у Білгородській області трапилася тиждень тому, коли російські добровольці, що воюють на боці України, прорвавши кордон, зайшли на російську територію та взяли під свій контроль кілька населених пунктів. Там ідуть найважчі бої. Обласний центр Білгород щодня виявляється під ударами, що призводить до жертв серед мирних.

Мешканці Білгородчини у соцмережах просять Москву звернути увагу на їхні страждання, проте безуспішно. Стабілізувати ситуацію на власному кордоні армія РФ зараз не спроможна.

Rate article