Генератор, камін та баня: як виглядає і скільки коштує оренда заміської резиденції Наталки Денисенко

Новини

Українська актриса Наталка Денисенко показала заміський будинок, який вона орендувала на всю зиму для себе та сина Андрія. Резиденція знаходиться біля Київського водосховища і зірка кіно назвала суму, яку вона платить за оренду щомісяця.

За словами актриси, вона прийняла рішення не їхати разом із сином з України, оскільки її чоловік, актор Андрій Федінчик зараз захищає Україну на передовій у складі ЗСУ.

«Я не хотіла взагалі кудись їхати, тікати. Мені хотілося бути вдома. Мій чоловік у ЗСУ. Я думала, якщо, не дай боже, щось, то я маю бути десь поруч, щоб вирішити якісь питання … Я ось думаю, коли закінчиться війна і повернеться Андрій, мені треба буде заново вчитися просити про допомогу. Тому що він і так мене завжди сварив, що я домінант, що я баба з яйцями», — зізналася Денисенко.

Генератор, камін та баня: як виглядає і скільки коштує оренда заміської резиденції Наталки ДенисенкоГенератор, камін та баня: як виглядає і скільки коштує оренда заміської резиденції Наталки ДенисенкоГенератор, камін та баня: як виглядає і скільки коштує оренда заміської резиденції Наталки Денисенко

Будинок Наталки Денисенко під Києвом (фото: stb.ua)

Вона розповіла, що до війни вони з чоловіком планували купити свій будинок у передмісті та почали відкладати на купівлю нерухомості гроші.

Але війна порушила їхні плани, а з настанням зими та проблемами з електроенергією стало зрозуміло, що у місті їм буде дуже складно. Тому актриса вирішила орендувати будинок на ті гроші, які вони з чоловіком відкладали на придбання власного житла.

Генератор, камін та баня: як виглядає і скільки коштує оренда заміської резиденції Наталки ДенисенкоГенератор, камін та баня: як виглядає і скільки коштує оренда заміської резиденції Наталки Денисенко

Будинок Наталки Денисенко під Києвом (фото: stb.ua)

«Я не знала, як буде у квартирі у нас. Тому що вимикали світло. Тут є генератор, є камін, там банька. Будинок може працювати автономно. Тут можна жити. Тому я його зняла для підстрахування, щоб пережити зиму», — додала Наталка.

Будинок знаходиться неподалік Київського водосховища. Це невеликий дерев’яний зруб на 2 поверхи, в якому є все необхідне для життя. За словами Денисенко, вона сплачує за оренду цього будинку 600 доларів на місяць.

Оцените статью
Добавить комментарий