Гази можуть багат0 чого розповісти про ваше здоров’я! Варто прислухатися і принюхатися.

Різне

Пукайте і вдихайте на здоров’я!, передає Ukr.Media.

Пуканя – не просто процес вивільнення відпрацьованих газів з організму. Гази можуть багато розповісти про стан здоров’я, тому не слід упереджено ставитися до них. Частота випускання газів і їх запах може свідчити про якісь порушення роботи організму. Тому краще прислухатися, і, як кажуть, принюхатися, щоб мати можливість вчасно зайнятися лікуванням.

Що являє собою пуканя?

Випущений газ має складну структуру. Це пояснюється хімічними процесами в кишечнику. Повітря, потрапляючи в організм з вдихом, також рухається по шлунково-кишковому тракту, піддаючись там хімічним реакціям. Процес травлення супроводжується виділенням газів, які по прямій кишці йдуть назовні.

Кишка розслаблюється, сприяє виходу газів назовні. І утримати пук людина може тільки у самих воріт» виходу. На щастя, зовнішній сфінктер ануса є довільним, тобто керується свідомістю. Однак якщо ви знаходитесь наодинці, краще не стримуватися, і як кажуть — послухати інформацію про стан здоров’я.

Випускаються гази складаються з:

58% — азот;

21% — водень;

9% — діоксид вуглецю (вуглекислий газ);

7% — метан;

4% — кисень;

1% — сірководень та інші гази.

Мало хто приділяв увагу, і цікавився питанням, чому іноді виходить випустити гази безшумно, а іноді з гучним звуком. Також, чому вдається випустити газ, який абсолютно не має запаху.

Випромінювання, що не мають запах

Найрадісніші пукания – без запаху. Крім того, що вони не приносять дискомфорту, вони також свідчать про хорошому стані кишечника. Такий газ насичений повітрям, і нагадує відрижку з рота.

Випущення з різким запахом

Запах пуканя багато в чому залежить від споживаної їжі. Такі випущення відразу звернуть на вас увагу оточуючих, проявивши не в кращому світлі. Існує список газоутворюючих продуктів, які неодмінно призведуть до незграбним іспусканям:

всі види капусти;

всі бобові;

морква, цибуля, ріпа;

яблука, банани, груші;

гриби;

молочні продукти;

газована вода;

борошняні вироби.

Випущення у6гвающим запахом

Якщо запах пуканя дуже різкий, від якого навіть вам стає моторошно, значить варто потурбуватися про стан здоров’я, а саме захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Високий рівень лактози в організмі також насичує гази летючими пахучими речовинами. Неприємним запахом завжди супроводжуються запалення товстої кишки і гастроентерит.

Часті випущення

Вегетаріанці страждають від частих іспусканій. Тому якщо ви останнім часом їли багато вегетаріанської їжі, і вас турбує часте пуканя, хвилюватися не варто. Але на всяк випадок рекомендується звернутися до лікаря, оскільки часте пуканя може свідчити про розвиток алергії.

В випускаються газах міститься сірководень, який є профілактикою онк03ахворювань. Тому не варто так категорично ставитися до вдихання газів, іспускающий з організму.

Пукайте і вдихайте, як кажуть, на здоров’я!

Rate article