Фейгін припустив, як Путін може використати полонених захисників Маріуполя

Новини

На міркування телеведучого про те, “які козирі є у рукаві Путіна”, відповів російський правознавець Марк Фейгін.

Фейгін припустив, як Путін може використати полонених захисників Маріуполя

Відомий правозахисник Марк Фейгін пояснив телеглядачам: “Щодо планів Путіна. Я знову ж таки свою точку зору висловлю. Я так само, як і ви, періодично думаю за нього. Я не думаю, що там є плани прямо зараз продовжувати кампанію. Навіть якщо вони вийдуть на адміністративний кордон Луганської області, рухатись далі немає можливості”.

Уривок із інтерв’ю Марка Фейгіна каналу “Україна 24” можна переглянути на YouTube.

Російський адвокат висунув припущення, що захопити Запоріжжя військового потенціалу окупантам не вистачить: “Рухатися туди далі загрожує, розумієте. Сил покладеш багато, а результат не факт, що буде позитивним”.

Потім Марк Фейгін задумливо сказав: “А ось що Путін робитиме. Якщо йому вдасться перевести в контекст можливих переговорів, він продовжить свій шантаж, який може виявитися дієвим. Наприклад, із продовольчою кризою ми вже подивилися”.


“Я думаю, що він спробує використати 2500 тис. захисників Маріуполя для створення ситуації всередині України такої, коли близькі та інші позиції вимагатимуть від Києва вирішити це питання. А Зеленський не може його вирішити. Він би із задоволенням віддав усіх полонених російських за захисників Маріуполя (з полку “Азов”, з ЗСУ). Але проблема полягає в тому, що на це не погоджується Москва. Тому я б не виключав, що ми будемо свідками шантажу і щодо цієї частини заручників, військовополонених”, – впевнено заявив російський правознавець.

Оцените статью
Добавить комментарий