“Фатальні збитки базової галузі Росії”, – Несміян після нової атаки України

Новини

Київ взяв тренд на завдання фатальної шкоди базової галузі Росії, на яку зав’язана вся російська економіка, наголошує експерт.

Україна продовжує проводити послідовні атаки на найбільші нафтопереробні заводи Росії, як нову мету обравши комплекс у Ярославлі. Про це пише російський економічний аналітик та блогер Анатолій Несміян, наголошуючи на фіксації нової тенденції.

У своєму Telegram-каналі він відзначивУкраїна систематично намагається вибити виробництво палива на всій європейській території Росії. Ситуацію збільшує аварія на одному з найбільших російських нафтохімічних комплексів у Нижньому Новгороді. Таким чином, Київ взяв тренд на завдання фатальної шкоди базової галузі Росії, на яку зав’язана вся російська економіка.

Більше того, це неминуче призведе до серйозних труднощів і в зоні бойових дій, оскільки російська бронетехніка зіткнеться з проблемою паливно-мастильних матеріалів та палива.

“Враховуючи непорівнянні співвідношення цін безпілотників і об’єктів, що атакуються ними, спроби, безумовно, продовжуватимуться і далі”, – наголосив він.

Раніше російський НПЗ “Славнафта-ЯНОС” в Ярославлі зазнав атаки дронів невстановленого походження.

blank
Rate article