Експерт розкрив, яка зараз насправді ситуація в Бахмуті: “Ми можемо констатувати факт…”

Новини

Заяви російської сторони, зокрема Пригожина, про оперативне оточення ЗСУ у районі Бахмута не відповідають дійсності.

Про це в інтерв’ю Politeka Online розповів голова Громадської ініціативи “Права справа” Дмитро Снєгирьов.

“Ми можемо констатувати факт покращення тактичних позицій окупантів у районі населених пунктів Ягідне та Берхівка та просування вздовж траси у напрямку Хромового. Контроль над цією трасою дає можливість значно знизити логістичні можливості українського гарнізону. Але говорити про те, що окупанти найближчим часом візьмуть Бахмут, або Збройні сили України будуть змушені залишити місто, на цей момент подібних сценаріїв немає”, – заявив експерт.

Він пояснив, що окупаційні війська змінили тактику: від фронтальних атак фактично в лоб вони перейшли до тактики флангових охоплень позицій ЗСУ та встановлення безпосереднього контролю над трасами. Таким чином окупанти фактично повторюють сценарії боїв за Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

“Давайте говорити про те, що відстань між флангами російських окупаційних військ до 6 кілометрів. У принципі, відстань критична, але говорити про те, що, я ще раз наголошую, найближчими днями цю відстань вдасться скоротити і відповідно змусити Збройні сили України покинути місто, поки таких підстав немає. Запеклі бої ведуться в районі так званого “літачка” – це перехрестя, це намагаються продавлювати з боку Івановського. У самому Бахмуті наступ окупантів це в районі М’ясокомбінату, там є покращення їх тактичних положень, і в районі так званої Забахмутки”, – додав Дмитро Снєгірьов.

Бахмут, війна
Оцените статью
Добавить комментарий