Дуда відреагував на слова Зеленського про падіння ракети в Польщі

Новини

Польський президент наголошує, що спілкувався зі слідчими, “налаштованими прихильно” до української сторони.

Польський президент Анджей Дуда вдреагував на заяву українського колеги Володимира Зеленського в ситуації з падінням ракети в польському Пшеводові 15 листопада. ТСН

Про це Дуда сказав під час відвідин місця падіння ракети в Люблінському воєводстві, пише Polsat News.

“Я говорив з президентом Володимиром Зеленським. Це вкрай складна ситуація для України, і там великі емоції, там теж багато стресу. Будь ласка, пам’ятайте, що в ці останні дні Україна зазнала надзвичайно масованого ракетного обстрілу з російського боку”, – сказав він.

За словами Дуди, “кожен хоче побачити свої власні докази”. Натомість свої заяви, наголосив польський лідер, він зробив на підставі матеріалів і документів від слідчих та представників польських служб. Президент зауважив, що на думку експертів і влади Польщі, сталася ненавмисна аварія.

“Не те, щоб ця ракета була спрямована на Польщу, не те, щоб це можна було трактувати як напад на Польщу. Просто кожен робить це по-своєму (збирає інформацію та матеріали – Ред.). У США є інформація, у Польщі є інформація, в України, безумовно, є інформація”, – зазначив Дуда.

Польський президент наголошує, що спілкувався зі слідчими, “налаштованими прихильно” до української сторони. За його словами, участь України в розслідуванні має бути суворо регламентованою.

Оцените статью
Добавить комментарий