Дружина зізналася чоловікові, що спала з його браtом. Відповідь чоловіка була просто шиkарна!

Життєві історії

Дорогий чоловік,

Я пишу тобі цього листа, щоб сказати, що йду від тебе. Я була прекрасною дружиною всі ці 7 років і не отримала взамін нічого. Попередні два тижні були справжньою тортурами, але останньою краплею став дзвінок твого начальника, який сказав, що ти звільнився.

Минулого тижня ти прийшов додому і не помітив ні мого манікюру, ні нової зачіски. Ні-чо-го. Ти не за метил, що я приготувала тобі на вечерю улюблену страву і купила новий пеньюар. Ти поїв рівно за 2 хвилини, подивився футбол і пішов спати. Ти перестав говорити, що любиш мене; ти навіть не торкаєшся до мене. Я не знаю, чи дійсно ти розлюбив мене або прикидаєшся, але я йду.

P.S. Якщо захочеш знайти мене, просто знай, що ми з твоїм братом поїхали в Західну Вірджинію.

Всього доброго! Твоя колишня дружина.

Ось, що відповів їй чоловік …

Дорога моя колишня дружина,

Ніщо не могло порадувати мене більше, ніж твоє пісьмо.Согласен, ми були одружені 7 років, але всі ці роки ти була далека від поняття ідеальної дружини. Я дивився матчі, щоб відключитися від твого нескінченного бурчання і ниття. Погано, що це не допомагало. Я бачив, що ти підстриглася, просто перше, що спало мені на думку: “Ти виглядаєш як мужик”. І я промовчав. Мама вчила мене мовчати, якщо я не можу сказати нічого приємного. Що ж до мого улюбленого вечері, то ти, ймовірно, переплутала мене з братом. Я 7 років як не їм свинину. Твоє негліже я розгледів, але залишився холодний, тому що на ньому бовтався цінник “49 $”. Я дуже сподівався, що це ніяк не пов’язано з тим, що напередодні брат зайняв у мене як раз 50 баксів.

Навіть після всього цього я люблю тебе і вірю, що ми могли б пережити все це. Саме тому, коли я дізнався, що виграв в лотерею 10 000 000 доларів, я звільнився і купив нам два квитки на Ямайку. Я думав, то ми зможемо почати все заново. Але прийшовши додому, я виявив твій лист. Ну що ж, напевно, ніщо не трапляється просто так. Сподіваюся, що ти будеш щаслива в новому житті. Мій юрист сказав, що завдяки твоєму письму ти не зможеш витягнути з мене ні копійки.

P.S. Не знаю, чи говорив тобі хтось, але мій брат Василь народився Василиною. Сподіваюся, тебе це не збентежить.

Твій чоловік!

Rate article