Дружина мільйонера назвала 5 найгірших речей у шлюбі з багатієм – відео

Життєві історії

Вона поділилася проблемами багатої дружини.

Жінка розповіла про найгірші речі у шлюбі з мільйонером, зокрема про необхідність завжди мати гарний вигляд, про постійні подорожі та неможливість водити машину.tsn.ua

Лінда Андраде, яка у шлюбі з мільйонером і називає себе “справжньою дубайською домогосподаркою”, розповіла про проблеми багатої дружини.

23-річна дівчина опублікувала в TikTok відео, де поділилася, як їй, мабуть, набридло, що “їжа завжди – це шоу”, чоловік купує їй “занадто багато речей” і що вона “боїться пограбування”. Також Андраде бентежить те, що всі жінки хочуть її чоловіка.

Крім того, Лінда зазначила, що їй необхідно завжди мати гарний вигляд, постійно подорожувати. А от щодо заборон, то заможний коханий не дозволяє обраниці сідати за кермо. Свій ролик вона супроводила короткими кліпами зі своїми розкішними дизайнерськими сумками, блискучими прикрасами Cartier та Van Cleef і подорожами.

Цей ролик зібрав понад 11 мільйонів переглядів та 12 тисяч коментарів. Попри побоювання блогерки, користувачі соціальних мереж, схоже, мало поспівчували Лінді.

Припини скаржитися, віддай мені своє життя, якщо ти цього не хочеш.

Як ти можеш бути такою невдячною?

Не смій жалітися на це.

Яка напружена дівчинка, я займу твоє місце.

Ти живеш у Дубаї, ніхто не збирається тебе грабувати, тут половина Дубая багатша за тебе, так що розслабся.

Rate article