Допомога зі сміття для військових: Влад Яма з “Танців з зірками” звернувся до українців після скандалу

Новини

Український танцюрист Влад Яма з “Танців зі зірками” опублікував фотографію у своєму Instagram-акаунті, на якій він стоїть на вулиці з валізою.

В описі до посту Яма розповів, що виявив цю валізу на купі сміття поруч із будинком своїх сусідів і вирішив застосувати її в благих цілях: допомогти українським бійцям.

«Я не крав. Сусіди викинули його, але я вирішив відправити його допомогою нашим героям, щоб він не залишився порожнім», – заявив Влад Яма.

Багато людей відчувають труднощі у розумінні його намірів та інформації, яку він представляє у своїх соціальних мережах. Судячи з реакції в соціальних мережах, багато хто вражений тим, як поводиться артист.

Він не тільки не повертається додому, виправдовуючись безпекою сім’ї, а й уже не вперше потрапляє у скандали.

На тлі нових суперечок Влад Яма лише висміяв новину про те, що сталося, і не побачив нічого конфліктного. Він звернувся до українців, представивши кадр із висміюванням інфоприводу у себе в Інстаграм.

blank

При цьому Влад Яма постійно підпадає під критику через те, що не повертається до України. Але артист вирішив проблему кардинально – відправляє в бан і стирає коментарі всіх, хто подібним чином чинить.

Rate article