Документи на оформлення пенсії услід за Борисюком та Зібровом подав й Олег Скрипка: як виглядає у 60 років

Новини

Зірковий пенсіонерський загал розширився. Тепер до Віталія Борисюка, Павла Зіброва та Іво Бобула додався ще один пенсіонер – Олег Скрипка, який 24 травня відзначив 60-річний ювілей.

Олег Скрипка відзначив 60-річчя на сцені

Схоже, складати руки й сидіти на дивані без діла новоспечений пенсіонер не збирається. Те, що здатен запалювати, Олег Скрипка продемонстрував на ювілейному концерті в Stereo Plaza.

Звісно, реалії життя нікуди не подінеш. Якраз оголосили повітряну тривогу, тож артистам та глядачам довелося терміново покинути залу й перебиратися в безпечніше місце. Ювіляр щиро подякував військовим за те, що завдяки їхнім мужнім діям можливо влаштовувати подібні шоу.

Олег Скрипка відзначив 60-річчя на сцені

Програма була доволі насиченою. Звісно, вийшов гурт “Воплі Відоплясова” у повному складі. Були присутніми оркестр народних інструментів, малеча з ансамблю “Зернятко”, театр-студія індійських танців.

Зібралося й чимало колег музиканта з інших гуртів, які залюбки піднялися на сцену та виступили разом з іменинником. Ще до початку дійства друзі зібралися всім гуртом, щоб заспівати Олегу Юрійовичу Happy Birthday to you.

Олег Скрипка відзначив 60-річчя на сцені

Протягом 2 годин Скрипка виконував хіти, починаючи з 80-их років минулого століття. Тож вийшла повна ретроспектива творчості “ВВ”. Ювіляр сповістив чудову новину – у червні в Ботанічному саду ім. М.М. Гришка розпочне свою роботу етнічний фестиваль “Країна мрій”, якому минає 20 років.

blank
Олег Скрипка відзначив 60-річчя на сцені

Зазвичай українські зіркові пенсіонери зі стажем скаржаться, що їм призначили дуже маленьку пенсію. Подібні нарікання ми чули й від Іво Бобула, й від Павла Зіброва. Яку пенсію держава призначить новоспеченому пенсіонеру, поки невідомо. Також Скрипка замовчав, чи отримав вітання з приводу ювілею від своєї першої дружини, француженки Марі Рібо.

Rate article