Добриво, яке допоможе отримати гарний врожай моркви. Як приготовити та коли вносити

Новини

Якщо ви прагнете отримати великий та якісний урожай моркви на вашій дачі, використання певних розчинів для поливу може бути вирішальним фактором. Підготовка грядок перед сівбою коренеплодів є важливим етапом процесу.

Для цього, в склянці розчиніть лише 3 грами марганцівки та додайте цю суміш до 10-літрового відра з водою. Отриманим розчином можна поливати ґрунт. Після того, як земля трохи підсохне, можна переходити до посіву насіння.

Коли перші сходи з’являться, рекомендується невелике розрідження грядок та полив їх чистою водою. Через кілька годин, рекомендується внести розчин, який складається з 10 літрів води та 100 грамів золи. Попередньо, розчину потрібно настоятися протягом доби. При поливі кореневою рідиною, слід уникати потрапляння на молоді листочки рослин.

Через півтора тижня, рекомендується полити попередньо зволожену ділянку розчином, що складається з 10 літрів води та 2 грамів марганцівки.

Через 5 днів, дачники рекомендують застосувати борну кислоту для прискореного росту моркви. Для цього змішайте всього 3 грами засобу з 10 літрами чистої води.

Використання цих оптимальних розчинів під час поливу допоможе забезпечити здоровий і багатий урожай моркви, який здивує вас і ваших сусідів на дачі.

Rate article