“Доброго дня, Кримський міст?” – Арестович про рішення США дати Україні далекобійні снаряди до HIMARS

Новини

ЗСУ зможуть повністю позбавити ЗС РФ наступального потенціалу завдяки снарядам до HIMARS, що б’ють на 300 км.

Вашингтон ухвалив рішення передати Україні не лише три додаткові реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) HIMARS, а й далекобійні снаряди до них. ЗСУ з їх допомогою зможуть завдавати ударів по цілях на відстані до 300 км. www.dialog.ua

Ситуацію прокоментував у Telegram радник глави Офісу президента України Олексій Арестович.

Він натякнув, що наступною метою українського удару може стати Кримський міст, який РФ використала для окупації півдня України та постачання свого угруповання.

“Хороша новина: американці передають ракети, які здатні вражати ціль на відстані до 300 км. А також додаткові установки. Доброго дня, Кримський міст?” – написав Арестович.

В ефірі YouTube-каналу “Фейгін LIVE” він наголосив, що HIMARS вже почали змінювати ситуацію на лінії фронту. За останні два тижні наступальний потенціал окупаційного контингенту ЗС РФ в Україні було серйозно підірвано.

“Зараз “Хімарси” в такій кількості, що їм ставлять завдання та цілі першого пріоритету: це склади оперативно-тактичного рівня, корпусні. Це не склад, на якому всі засоби корпусу, а склад, що забезпечує корпус. Їх може бути декілька. Ми їх послідовно забираємо. Їх, напевно, вже за 20 за два тижні”, – розповів радник голови ВП.

Він підкреслив, що для російської армії це величезна проблема, оскільки вона втрачає можливість накопичувати матеріально-технічні ресурси для успішного наступу. Логістичні ланцюжки, що живлять угруповання ЗС РФ, руйнуються.

Щоб урятувати свої склади, росіяни почали відсувати їх за межі зони поразки “Хаймерсамі” (60 – 70 км). А це різко підриває потенціал окупантів. Успішно наступати, за даними Арестовича, можна за наявності складів ближче 60 км.

“Вони 90 днів наступали на ці нещасні 10-20 км зі ставкою виключно на артилерію та можливістю вистрілювати 45 тисяч снарядів на добу. Коли вистрілюватиметься 20-15 тисяч, що буде з цим настанням?” – запитав представник ОП.

Оцените статью
Добавить комментарий