“До кінця весни-початку літа”: розкрито масштабний план окупантів, чого чекати українцям

Новини

Визначальним фактором для ситуація на фронті в 2024 році буде процес формування та розгортання стратегічних резервів і Україною, і російськими окупантами.

Російське командування планує завершити процес мобілізаційного розгортання своїх військ до кінця весни-початку літа 2024 року, але насправді ці терміни виглядають надто сміливими.politeka.net

Як розповів військовий аналітик, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець, окрім створення стратегічних резервів, командуванню противника потрібно визначитися із планом, де, як, у якому складі та яким чином їх застосувати.

“У рамках формування стратегічних резервів у складі російської армії, на даний момент, розгортається ціла низка нових частин, з’єднань і об’єднань. Одночасно з цим навіть формуються нові військові округи і реорганізуються окремі командування. Тобто, ворогові майже одноразово потрібно ну-у дуже багато ресурсів”, – наголосив Костянтин Машовець.

Як приклад військовий аналітик навів формування окупантами на території Карелії 44-го армійського корпусу, на доукомплектування якого потрібно як мінімум 1210 одиниць бронетанкової техніки та ракетно-артилерійського озброєння, але насправді російське командування може забезпечити всього 55-60% ОВТ від потреби, і то не “до кінця весни – початку літа”, а протягом усього року.

Експерт зазначив, що “вербування” особового складу в окупантів просувається не дуже швидко, хоч вони вже розширили вікові рамки для потенційних військовослужбовців, а також включили туди “мігрантів”, у тому числі без досвіду військової служби. Щодо забезпечення ОВТ, окупантам доводиться ремонтувати та модернізувати пошкоджену та зняту з довгострокового зберігання техніку, але це довго і теж не відповідає темпам формування стратегічних резервів.

“Тому, висновок. Коли ми вкотре чуємо і бачимо “страшні” заяви якихось іноземних “центрів вивчення війни”, ЗМІ, неназваних “британських розвідників” або інших експертів, у тому числі й вітчизняних, про те, що ось-ось, “майже” влітку”, ворог пустить у хід свої стратегічні резерви і ми, в черговий раз, “усі помремо”, варто завжди перепитувати – а які саме резерви, в якому стані і де ворог збирається “пустити в хід”?” , – додав Костянтин Машовець.

Rate article