Дмитро Дікусар різко висловився про Влада Яму, який під час війни виїхав до США

Новини

Хореограф відповів, чи вийшов би з ним на один паркет.

Український танцівник-військовий Дмитро Дікусар висловився про свого колишнього колегу Влада Яму, який під час повномасштабної війни виїхав до США та не повернувся.

У ефірі телемарафону ведуча Марічка Падалко поцікавилася, чи вийшов би Дікусар на один паркет з хореографом. Дмитро різко відповів, що взагалі не згадує про Влада Яму, адже йому є про кого думати.

“У мене немає жодних думок з цього приводу. Я взагалі не згадую про Влада. У мене є люди, про яких я маю піклуватися і думати. Я вважаю, що треба витрачати свою увагу, час, фокус і енергію на людей, які цього гідні. Зараз навколо мене є люди, про яких мені приємно думати і про яких я думаю”, – зізнався танцівник.

Дмитро Дікусар / © instagram.com/dikusar_dmitriy

Дмитро Дікусар / Фото: instagram.com/dikusar_dmitriy

Дікусар наголосив, якби в ефірі телемарафону в нього б не запитали про Влада Яму, то він взагалі б і не згадав про свого колишнього колегу.

“Ви б не згадали  – я б не згадав. Скажу так…”, – додав хореограф.

Нагадаємо, Дмитро Дікусар від перших днів повномасштабної війни служить в лавах ЗСУ та захищає Україну від російських окупантів. Хореограф вкрай рідко виходить на зв’язок та майже не нічого публікує в соцмережах. Нині Дмитро перебуває в мінівідпустці.

Тим часом Влад Яма на початку повномасштабної війни з сином та дружиною виїхав до США. Танцівник перебуває за кордоном та жодного разу поки не повертався до України, за що неодноразово стикався з хейтом.

Rate article