Для того, щоб на томати швидко росли та було багато зав’язків, поливайте їх цим розчином

Новини

Період зав’язі плодів у помідорів має важливе значення. В цей час вони потребують підживлення. Тому, потрібно знати, які добрива вносити.

Органіка.

Всім органічним добривом слід дати перепріти, інакше вони можуть викликати опіки на коренях рослин. В органічних добривах багато корисних елементів, що забезпечують здоровий розвиток рослин та плодів. Найкращими органічними добривами вважаються перегній,
компост, послід та риба.

Комплексні мінеральні добрива.

В них містяться різні макро- та мікроелементи, що забезпечують здоровий ріст й розвиток рослин. Якщо правильно використовувати мінеральні добрива, плоди помідорів будуть швидко утворюватися та дозрівати.

Азотні добрива.

Азот є одним із ключових елементів, що потребують томати. Він прискорює зав’язування плодів. Однак, надмірна кількість азоту призводить до нарощування зеленої маси та уповільнення зав’язування плодів. Тому, дотримуйтесь правильного дозування.

Фосфорні добрива.

Не забувайте, що фосфор важливий для утворення квітів та плодоношення. Завдяки фосфору на рослині утворюються міцні та здорові квіти, що забезпечує щедрий врожай.

Калійні добрива.

Допомагають в формуванні та дозріванні плодів. Підживіть томати калійними добривами, щоб вони швидше зав’язувати плоди. Також, це підвищує якість та цукристість плодів.

Rate article