“Для таких війни немає”: водії на кордоні заблокували в черзі колону авто для ЗСУ (відео)

Новини

Українські водії, які стояли в черзі, категорично відмовилися пропускати авто для ЗСУ без черги.

Українські водії заблокували на прикордонному пункті “Шегині” волонтерів, які везли автомобілі для військовослужбовців. tsn.ua

Деталями історії поділилася волонтерка Оксана Боднар.

“Мої друзі-волонтери переганяли авто для ЗСУ (такі маленькі повнопривідні буси Mitsubishi Delica, які дуже люблять військові). 10 машин, на які потрібно було оформити транзитну декларацію на митниці. Черга була дуже довга і повільно рухалася”, – написала Боднар.

За словами волонтерки, польські митники хотіли оформити автівки без черги. А українські водії, які стояли в черзі, категорично відмовилися пропускати авто для ЗСУ та заблокували волонтерам проїзд.

“Польський прикордонник був готовий пропустити, але каже: “Вас ваші не пропускають”, – йдеться на відео.

“Громадяни України, країни, де досі триває війна, заблокували машини, які везли для військових, які на сході ціною свого життя стримують навалу.

Чому волонтерів, які у свій вихідний могли б провести час вдома з рідними чи працювати, принижують та блокують? Чому машини.., на які чекають військові, бо це може врятувати їм життя, блокують на кордоні якісь нелюди. Що відбувається в нашій країні і з нашими людьми? Хтось може мені це пояснити?” – справедливо обурюється волонтерка.

Українці в коментарях засудили таких водіїв, докоряючи, що “для таких людей війни немає”.

©

©

Проте деякі українці в коментарях не погодилися, запевняючи, що волонтерів на кордоні все ж пропускають без черги, а авторка спеціально робить розголос “для хайпу”.

©

Rate article