Для допомоги ЗСУ та постраждалим громадянам: Байден підписав закон про $13,6 млрд допомоги Україні

Новини

Американський президент Джо Байден підписав закон про надання Україні військової, гуманітарної й економічної допомоги у розмірі 13,6 мільярда доларів. Про це він повідомив у Вашингтоні 15 березня, передають Патріоти України.

“Я щойно підписав закон про двопартійне державне фінансування, яке зберігає уряд відкритим і надає Україні історичні 13,6 мільярда доларів фінансування”, – сказав він.

“Цим законопроектом ми збираємося послати сигнал американському народу — сильний сигнал про те, що демократи і республіканці справді можуть зібратися разом і щось зробити… щоб виконати наші основні обов’язки, щоб уряд залишався відкритим і працював для того, щоб американський народ, служачи американському народу, інвестуючи у свої спільноти та інвестуючи в американський народ, робитиме це відповідально з фінансової точки зору”, – зазначив Байден.

Він додав, що російське вторгнення об’єднало людей по всій Америці, “об’єднало дві наші партії в Конгресі та об’єднало волелюбний світ, щоб діяти невідкладно та рішуче, що ми робимо прямо зараз”.

“Я хочу подякувати керівництву Конгресу за таку швидку роботу, щоб переконатися, що у нас є необхідні ресурси – економічні, гуманітарні та безпекові ресурси, щоб продовжувати нашу рішучу відповідь на цю кризу”, – сказав американський лідер.

Кошти призначені для підтримки Збройних сил України у боротьбі з російськими військами та підуть на гуманітарну допомогу громадянам, у тому числі приблизно 1,5 млн біженцям. Спікер Палати Ненсі Пелосі під час голосування за законопроект зазначала, що 13,6 млрд доларів, ймовірно, будуть лише “верхівкою”.

Джерело: Європейська правда

Оцените статью
Добавить комментарий