Дитина потрапила до лікарні: на Вінниччині конфлікт між підлітками ледве не закінчився трагедією

Новини

У селищі Теплик Вінницької області школяр жорстоко побив іншого учня, внаслідок чого постраждалий опинився в лікарні. Це відбулося на території школи.

Кореспондент OBOZREVATEL повідомив, що між підлітками, попередньо, стався конфлікт, і один із неповнолітніх вирішив “провчити” опонента силою. Друзі нападника знімали процес на відео.

У пресслужбі поліції підтвердили факт побиття неповнолітнього. Інцидент стався 14 березня у класі Теплицької школи І-ІІІ ст. №1.

Правоохоронці розповіли нашому виданню, що дитина отримала травми й була доправлена до медичного закладу. Станом на 17 березня потерпілий перебував у звичайній палаті та при тямі.На відео, яке записали діти, видно, що компанія підлітків зайшла до класу, де кілька учнів сиділи за партами. Один із хлопців із силою вдарив ногою потерпілого – у голову чи шию. Хлопчик упав. Щонайменше декілька секунд (далі запис обривається) побитий учень нерухомо лежав на підлозі.

Удар ногою
Неповнолітній впав на підлогу

Порушено кримінальне провадження за статтею 122 КК – завдання навмисного середньої тяжкості пошкодження. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.

Дитина потрапила до лікарні: на Вінниччині конфлікт між підлітками ледве не закінчився трагедією
Оцените статью
Добавить комментарий