Депутати з Марій Ел виступили з вимогою про відставку Путіна. Документ

Новини

Російські муніципальні депутати з Марій Ел офіційно звернулися до Державної Думи РФ, щоб вона усунула Володимира Путіна з посади. Це сталося того ж дня, коли в Росії оголосили часткову мобілізацію.

Фото відповідного запиту від Ради муніципальних утворень Республіки Марій Ел з’явилося в Telegram-каналах 21 вересня. Документ підписав голова асоціації Микола Сорокін.

У тексті сказано, що загальні збори місцевої ради вирішили звернутися до Держдуми з “ініціативою про висунення звинувачення проти президента Російської Федерації для звільнення його з посади“.

Республіка Марій Ел – суб’єкт Російської Федерації, що входить до складу Приволзького федерального округу. Столиця – Йошкар-Ола.

Нагадаємо, раніше група депутатів із Санкт-Петербурга теж закликала Держдуму усунути Путіна з посади президента РФ. На думку політиків, він здійснив держзраду, коли розпочав “спеціальну військову операцію” проти України.

Після цього російський суд оштрафував депутатів за “дискредитацію” армії РФ, а муніципальну раду петербурзького округу “Смольнінське” розпустили.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий