“Деnутатu розбагатілu, а соромно має бутu nростuм людям”: заява “Пташкu” обурuла українців, вонu різко відnовілu

Новини

Опубліковано  Оновлено 

Парамедикиня-доброволець Національної гвардії України Катерина Поліщук із позивним “Пташка” звернулась до тих українців, які втомились від війни та жаліються військовим на проблеми. Її пост в Твіттер викликав бурхливу реакцію українців. Зокрема, заява парамедикині обурила людей.

“Нам щодня важче воювати. Поміняємось? Не жалійтесь військовим, як вам важко. Майте совість. Ви не нам донатите, а собі”, – написала Катерина Поліщук із позивним “Пташка” у відповідь на докори деяких українців.

“Щось сьогодні всі в маніпуляцію граються. Можливо нагадайте владі про побратимів, яким по 25 років дають, чи зайняті іншим?”, “Пані, це просто капець яка маніпуляція. По-перше, ніколи не чув щоб хтось казав щоб військові йшли і питали у МО, це пряма задача тилу. По-друге, кількість донатів падає бо реально падає добробут пересічних”, “Розумію необхідність донатити. Але за забезпечення армії відповідають конкретні державні органи, і справляються зі своєю роботою вони відверто паскудно. Ви не хочете їм щось сказати?”, “Такими брудними і дешевими маніпуляціями ви викликаєте лише огиду і презирство”;

“Ремонтуються дороги, на яких списують мільйони, встановлюють в районних центрах вбиральні з вайфаєм і кондиціонерами, закуповуються за мільйони офісні стільці, про те як розбагатіли народні депутати мовчу… Але соромно має бути простому українцю”.

Оцените статью
Добавить комментарий