Де зараз колишній зрадниці Тетяни Денисової Олександр Кривошапко: мандрує світом та пише про труднощі життя

Новини

Олександр Кривошапко, мешканець Маріуполя, став відомим українському суспільству після участі у шоу “Х-Фактор”. Його голос та харизма сприяли успіху у певній категорії слухачів.

Де зараз знаходиться співак Олександр Кривошапко

На хвилі тодішній популярності він познайомився з українською хореографинею Тетяною Денисовою. Їхнє весілля було гучною подією, але незабаром шлюб закінчився, залишивши після себе багато обговорень та спекуляцій.

Не все так сталося, як гадалося

Після того, як Тетяна Денисова втекла до росії разом з їхньою донькою, Олександр Кривошапко залишився в Україні, що викликало хвилю співчуття та підтримки з боку українців. Він активно волонтерив, допомагаючи військовим та переселенцям, створив фонд “Братське серце”, повідомляв про укладений контракт з добровольчим батальйоном, чим заслужив повагу та визнання. Однак, не все виявилось таким простим.

Згодом стало відомо, що Кривошапко вирішив залишити Україну та розпочати нове життя за кордоном. На його сторінці в Інстаграм з’явилися фото з Дубая та Італії, на яких він позує, тримаючи в обіймах, а то й палко цілуючись з досить молодою дівчиною, коментуючи: “Ти моє все”.

Де зараз знаходиться співак Олександр Кривошапко. Скриншот фото з Мережі

Крім того, у деяких постах артист жаліється, що не може зібрати за одним столом свою родину, розкидану по всьому світу.

Втім, судячи з усього чоловік явно не бідкається: сидить за кермом фешенебельних авто (нехай навіть і орендованих), проводить час у ресторанах, мандрує різними країнами й таке інше.

Саме тому серед його підписників виникли справедливі питання: як він зміг втекти за кордон у такий час, чому його пости написані російською мовою, чому він слухає російськомовні пісні.

“Де зараз ваша українська мова? Грошей вже не треба, можна і російською розмовляти?Тільки коли збирали гроші, дуже говорили українською!”- запитує у нього один користувач.

“Одна я бачу підтримку російської музики в цьому пості? Саня, не треба так, ну ми ж начебто ж домовились не підтримувати нічого російського, як так?”- не розуміє інший.

На ці питання Кривошапко воліє не відповідати.

Rate article