Де в домі не можна вішати дзеркало, щоб не накликати негараздів на свою сім’ю

Новини

Жоден з предметів в побуті не має такого містичного характеру, як звичайне дзеркало. Завжди дзеркалу приписували якісь таємниці та містику. Люди вірять, що неправильне розташування дзеркала може призвести до нещастя та лиха в житті.

Давайте з’ясуємо, в яких місцях в будинку не можна розміщувати дзеркала, щоб уникнути негативних наслідків.

Навпроти вхідних дверей та вікна

У багатьох культурах існують прикмети, які пов’язуються з розміщенням дзеркал вдома. Наприклад, деякі люди вірять, що позитивна енергія входить до будинку разом із сонячним світлом, що проникає через вікна. Якщо ж навпроти вікна розмістити дзеркало, то воно може відобразити цю енергію та перетворити на негативну.

Також є думка, що не слід розміщувати дзеркало навпроти входу до будинку. За віруванням, добрі сили, що живуть у будинку, можуть покинути його, якщо дзеркало буде розміщене саме в такому місці. Це може призвести до погіршення фінансового становища жителів будинку та загальної негативної атмосфери.

У спальні

Здавна люди побоювались вішати дзеркала навпроти ліжка в спальні. Це пов’язано з тим, що відображення у дзеркалі може негативно впливати на якість сну людини.

За віруванням, якщо дзеркало буде висіти поруч з ліжком, то на ранок людина може прокинутися втомленою та розбитою. Відображення у дзеркалі підсилює накопичений за день негатив та стає причиною поганого настрою.

У дитячій кімнаті

Дзеркало також не повинно знаходитись у дитячій кімнаті або біля ліжка немовляти віком до року. Відомо, що діти вважаються менш захищеними від впливу потойбічного світу, ніж дорослі. Це стало підставою для повір’я про те, що дзеркало в цьому випадку може стати джерелом негативу і погіршити енергетику приміщення, де спить дитина.

Rate article