Де нині мешкає телеведучий Андрій Доманський: чи поряд три дружини та п’ятеро дітей

Новини

Андрій Доманський має багату життєву біографію. Зокрема, телеведучий тричі одружувався і в усіх шлюбах мав дітей. Куди нині подівся відомий шоумен, що зник з інфопростору?

Де нині перебуває Андрій Доманський

Андрія Доманського ми пам’ятаємо по Новому каналу, 1+1 та Інтеру. На останньому місці роботи телеведучий зашкварився доволі сильно. Коли почалося повномасштабне вторгнення у 2022 році багато хто з колег перекочували на Єдиний телемарафон чи канал “Дім”.

Де нині перебуває Андрій Доманський

От тільки Андрія ми відтоді більше не бачили. Довгий час про батька п’ятьох дітей нічого не було чути. А згодом з надійних джерел стало відомо, що Доманський перебуває не в рф, за яку так топив останнім часом, а у Прибалтиці.

Багато хто з відомих українців писали Андрію в перші місяці війни, намагалися налагодити зв’язок. Та з цього нічого не вийшло. Доманський заблокував усі свої акаунти в соцмережах, а особисті повідомлення просто ігнорував.

Де нині перебуває Андрій Доманський

Як відомо, перша дружина ведучого мешкала в Одесі. Коли Андрію настав час їхати до Києва на роботу, жінка навідріз відмовилася переїжджати до столиці. То й залишилася з двома дітьми Василем та Ладою сама.

Працюючи на каналі 1+1, Доманський закрутив роман із колегою Лідією Таран. Унаслідок цих стосунків на світ з’явилася донька Василина. Та за 5 років Андрій зібрав речі й пішов. Для Лідії це стало справжнім шоком, адже вона вважала, що у них усе гаразд.

blank
Де нині перебуває Андрій Доманський

Згодом чоловік пояснив, що Таран відмовлялася спілкуватися не лише з його першою дружиною та старшими дітьми, але й з батьками, тому змушений був шукати нового щастя. Третя дружина Марина народила коханому ще двох донечок Кіру та Віру. До того ж подружилася з одеською жінкою свого чоловіка.

Виїхати з країни Доманський міг абсолютно законно, адже на той момент мав трьох неповнолітніх дітей. А от Марина ще деякий час перебувала у Києві. Нині ходять чутки, що родина об’єдналася.

Лідія з Василиною після ракетного влучання в їхню багатоповерхівку змушені були виїхати до Франції. Донька Андрія пішла до школи, а мама поступила до університету.

Rate article