Даша Астаф’єва звернулася до українців із несподіваним докором: “Мовчіть, не сперечайтесь…”

Новини

На своїй сторінці в Instagram артистка звернулася до тих, хто полюбляє «Дашкати». politeka.net

“В дитинстві хотіла, щоб мене було звати «Аліса». Здавалося, що моє ім’я дуже старомодне та не вишукане. А ось якісь «Анжели», «Віолети», «Таміли» та «Яни» здавалися янголами із піднебесся! У вісімдесятих Даші, Поліни та Софії виглядали як бабусі [мовчіть, не сперечайтесь, так мені здавалось] Так от. Зараз розумію, як сильно мені повезло із смаком батьків, не кажучи вже про них самих))) І з бабусею, яка все ж таки, запевнила, що я «Дарія» а не «Дар‘я» та не «Одарка». [ох, проблем із цією «І» вистачило]”, — пригадує Астаф’єва.

Вона також розповіла історії свого імені — про красуню Дарію, яка була язичницею, жрицею в храмі Афіни, але вийшла заміж за християнина Хрісанфа й також прийняла християнство.

“Молоде подружжя за взаємною згодою вирішило вести незаймане життя. За злодійським доносом Хрісанф і Дарія були схоплені вартою імператора Немуріана і віддані на муки. Дарію мучителі привели до блудилища, але там її став охороняти посланий Богом лев. (Я до речі Лев) Кожного, хто намагався осквернити святу, лев валив на землю, проте залишаючи живим. Хрісанфа кинули до ями з нечистотами. Але за Божественним промислом яма наповнилася пахощами замість смороду. Тоді імператор Немуріан велів віддати Хрісанфа та Дарію в руки катів, і після катувань святі були закопані живцем (3 ст.). Тому повторюсь. Ну, яка я вам Дашка??”, — наголосила співачка.

Rate article