Данілов: Москва нічого не навчилась, Україну хочуть знищити як історичне явище

Новини

Росія та її президент Володимир Путін не зробили жодних висновків із майже року повномасштабної війни проти України – і досі мріють знищити Україну та українців як явище. І Москва вже практично не приховує цієї мети, хоча й досі запускає меседжі про перемовини, “союзну державу” та створення “українського уряду у вигнанні” зі своїх маріонеток на кшталт кума Путіна Віктора Медведчука чи експрезидента Віктора Януковича.

Кремль прагне завдати стратегічної поразки українській армії, саме з цим пов’язана підготовка РФ до нового масштабного наступу. Про це написав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов на своїй сторінці у Facebookobozrevatel.com

Данілов зауважив, що, попри поразки, яких вже майже рік зазнає Росія у розв’язаній нею ж війні проти України, держава-агресор так і не зробила жодних висновків. І не відмовилася від своєї ключової мети – знищити Україну.

“У російської химери Сили оборони України зрубали одну із голів, може, і декілька, але залишились ще…Москва нічого не навчилася і нічого не зрозуміла, вона не відмовилася від максималістських цілей – знищити Україну. І якщо хтось думає, що Кремль має наміри гратися в якісь формальності, типу створення маріонеткового уряду імені “медведчука-януковича”, укладання угоди про входження до складу союзної держави, збереження ознак державності, звертатиме увагу на ООН або інші міжнародні інституції та правила, – забудьте про це!” – написав секретар РНБО.

Він зауважив, що Кремль нині відкинув усі маски і не приховує планів щодо здійснення тотального геноциду українського народу, адже вбачає в Україні загрозу існуванню Росії.

“Москва більше не хоче прикриватися навіть фіговим листком колоніалізму. Москва бажає під корінь знищувати саму Україну як історичне явище – мову, історію, культуру, носіїв української ідентичності. Тотальний і абсолютний геноцид. Тотальна війна на знищення. Кремль знає, що в іншому випадку зникне сама Росія як недобитий пережиток тиранії минулого, країна зла і насильства”, – наголосив Данілов.

За словами секретаря РНБО, для досягнення своєї мети Путін хоче завдати Україні військової поразки, яка мала б глобальні стратегічні наслідки. Виснажувати нашу державу та армію тривалою війною він не може, адже його біологічний годинник невпинно відраховує час, а ресурси РФ виявилися далеко не такими безмежними, як ввижалося керівництву Росії.

“Путін прагне нокауту, але таких путіних за нашу історію було багато…Людина, що живе картинками з минулого, у яких лавини бомбардувальників хвиля за хвилею стирають із лиця землі міста і села, танкові колони проривають фронти і оточують армії, а бруківками підкорених міст крокують “залізні” ряди блакитнооких російських надлюдей “народу переможців”. І тому у війні з Україною путін мріє про “котли”, оточення, парад перемоги і звання генералісимуса всіх часів і … про власний ГУЛАГ. Для цього в його системі координат потрібен “український сталінград”. У крайньому разі він бажає повторення в максимально масштабованому вигляді варіанта Дебальцева-2″, – пише Данілов.

Нині ворог втрачає живу силу та техніку, намагаючись “намацати” слабкі місця в українській обороні. Росіяни досі не відмовилися від мрій про прорив на будь-якому з напрямків, де точаться бойові дії, – і досі марять захопленням Києва.

“Завдання максимум – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, завершення окупації Донецької і Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. І, звичайно, Київ залишається головною мрією путінських фантазій. Росія готується до наступу, першою ознакою якого згідно зі сталою тактикою є реалізація активних інформаційних заходів. Перед тим, як починають стріляти танки, в хід йдуть отруйні інформаційні гази, які складаються з брехні, маніпуляцій, фейків і дезінформації, активізації агентів інформаційного фронту”, – зазначив посадовець.

ІПСО ворога полягає у спробах залякати українців та світ величезною кількістю живої сили та “суперзброєю”, яку начебто лиш зараз почнуть використовувати проти нашої держави. Росія намагається переконати Україну: у цьому протистоянні в українського війська немає жодних шансів на перемогу.

“Якщо вам починають розповідати про незліченну кількість супернавчених та до зубів озброєних мобілізованих, надсучасну російську військову техніку, про останнє покоління ракет, які зметуть центри ухвалення рішень, про новітні розробки, армію БпЛА та про те, що “путін починає воювати по-справжньому”, і тому в української армії немає жодних шансів, – знайте, це працює ворог, через різні анонімні канали та своїх агентів впливу. Ворог, який хоче зламати волю, посіяти зневіру в ЗСУ і наші сили. Нас хочуть залякати, тому що перемогти на полі бою вони не в змозі. Ми маємо з вами це пам’ятати”, – наголосив Данілов.

Він також нагадав: нині Україна бореться не лише за власне існування, але й за те, аби світ назавжди позбувся глобальної загрози – Російської Федерації.

Rate article