“Дахи будинків зникають під водою”: Мешканка Херсонщини розповіла, що бачить на власні очі

Новини

Після підриву p0сією Каховської ГЕС багато мешканців Херсонської області вимушені терміново залишати свої домівки через потоп.

З однією з тих, хто прямо зараз евакуюється з тієї частини Херсонщини, яку р0сіяни зі всім живим затопили мільйонами тон води, поспілкувався сайт ТСН.ua. Олена Миколаївна Бєдарева саме їхала в евакуаційному автобусі з села Тягинка, щоб врятувати свою родину.

“Цю ніч ми були в підвалі у сусідів. Сусідка, яка виїхала, дозволяла ним користуватись в разі загрози. Напередодні було червоне зарево, якесь недобре передчуття того, що щось має статись, тому і вирішили ночувати в укритті”, – каже жінка.

За словами Олени Миколаївни, вода почала прибувати повільно, але стабільно. “Цього разу вибухи були глухими, було незрозуміло, що відбувається. Коли вийшли з підвалу, то побачили, як підтоплює вулиці. Стало зрозуміло, що підірвали дамбу. Вода почала прибувати повільно, але стабільно. У нас на вулиці затопило повністю вже три будинки, рівень води зрівнявся з дахом. Було дуже страшно, страшно від відчуття, а що робити далі. Бачили, як дахів будинків не було видно, дерева затопило. Тобто рівень води такий, що ледве видно, що там був будинок. Нас зараз евакують в Кропивницький, куди саме – не відомо, нічого не знаємо. Хоч наш будинок ще не підтопило, але вода від нього вже в 50 метрах”, – розповідає Олена Бєдарева.

Вона додала, що від самого ранку почалось оповіщення про те, що треба бути готовими до евакуації.”Нас евакуювалось 5 людей, вся родина. Наприклад, моїй мамі – 72 роки, найменшій дитині в нашій родині – 4 роки. Нам запропонували евакуюватись, тому як будинок може затопити”, – повідомила нам Олена Миколаївна.

Підрив Каховської ГЕС: як відбувається евакуація

На Херсонщині після підриву Каховської ГЕС 6 червня відбувається евакуація з небезпечних районів. Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін окремо звернувся до жителів лівого берега. Він закликав їх зробити все можливе для збереження життя, негайно залишивши небезпечні території.

Rate article