Cлiдoм зa Xepcoнoм нeймoвipнi нoвuнu npuxoдяmь з Лyraнщuнu. Гaйдaй niдmвepджyє…

Новини

На Луганщині ЗСУ звільнили вже 11 населених пунктів від окупантів.Як повідомив у своєму Телеграм голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, жителі на окупованих територіях вже чують звуки лінії фронту, що наближається.“ЗСУ звільнили вже 11 населених пунктів регіону”, – заявив Гайдай.

Проте які саме села звільнили, голова ОВА не уточнив.За словами Гайдая, окупаційна “влада” розпочала підготовку до втечі. Так, наприклад, із лікарень окупанти почали вивозити обладнання.“Села навколо лінії фронту порожніють, решисти виганяють людей з будинків та заселяють бойовиків. Великі окуповані міста як Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне у кризовій ситуації. Комунікацій немає. Люди замерзають. окупанти брешуть про розмінування цих міст. А городяни тим часом уже чують звуки бойових” дій, а значить, ЗСУ близько” – заявив глава області.

Крім того, як повідомив голова ОВА, у Лисичанську та Сєвєродонецьку ситуація критична, оскільки до опалювального сезону там не готові.Раніше повідомлялося, що партизани влаштували пожежу у російському штабі мобілізованих у Луганській області.Як повідомив керівник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, партизан кинув окупантам коктейль Молотова та втік.“Спрацьовано на відмінно. Партизани влаштували пожежу у штабі мобілізованих”, – написав голова ОВА.У штабі окупантів, ймовірно, сталося серйозне загоряння. Окупанти у відповідь почали стріляти.

Оцените статью
Добавить комментарий