Чорний день для РФ: від такого удару Кремль вже не оговтається. В ОП не змовчали!

Новини

Сьомий пакет санкцій стане сильною відповіддю на енергетичний шантаж Кремля. Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак. ЄС працює над сьомим пакетом санкцій проти Росії за її варварський напад на Україну і знищення території. За газове ембарго, яке запропонувала Україна, виступає зокрема Польша. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

За його словами, газове ембарго стане сильною відповіддю на будь-який енергетичний шантаж Кремля. Єрмак наголосив, що західний світ має продемонструвати, що більше не буде залежати від російських енергоресурсів.

Сьомий пакет санкцій ЄС проти росії перебуває у розробці. Польша виступає за газове ембарго. Ми пропонували саме такий крок проти росії, – написав очільник ОП.

Нагадаємо, радник Зеленського розкритикував чинні санкції проти Росії і вказав, які потрібні. Не варто перебільшувати значення нещодавнього дефолту Росії. Адже справді дієвими будуть санкції щодо російських нафти й газу. Чинні санкції проти РФ є неприємними, але не більше того. Про це радник президента України з економічних питань Олег Устенко розповів в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Оцените статью
Добавить комментарий