Чому телефон повільно працює, та що зробити, щоб прискорити його роботу

Новини

З часом телефон починає погано працювати. В ньому накопичуються кеш-файли та купа непотрібних програм, але прискорити роботу смартфона можна.

Вимкнення сервісів Google.

Скоріш за все на телефоні працює багато сервісів Google, а використовуються лиш деякі з них. Потрібно зайти в налаштування облікового запису та вимкнути зайві сервіси й програми, щоб прискорити роботу пристрою. Також, перегляньте інші сервіси та програми на смартфоні, що не використовуються й вимкніть їх або видаліть зовсім.

Оновлення Android та програм.

Не ігноруйте оновлення ОС, що поступають на телефон. Це допоможе виправити помилки минулої прошивки та зробить телефон активнішим. Оновлюйте додатки, якими користуєтесь.

Очищення кеш-пам’яті.

Тимчасові файли в кеші уповільнюють роботу пристрою. Регулярно очищуйте кеш через налаштування або за допомогою спеціального додатку.

Відключення системних віджетів та живих шпалер.

Віджети та різна анімація мають негативний вплив на роботу смартфона. Змініть налаштування, щоб прискорити роботу пристрою.

Скидання налаштувань до заводських.

Радикальний метод — це скинути налаштування до заводських. Після цього телефон спорожніє. Тому, краще зберегти важливі файли, контакти, фотографії та відео на іншому пристрої до скидання налаштувань.

Rate article