Чому ніколи не можна підіймати гроші, що лежать на вулиці, та до чого це може призвести

Новини

Гроші володіють великою енергетикою та силою. Тому, їх використовують в різноманітних обрядах. Нерідко хтось може знайти на вулиці загублені гроші. Однак, ставлення до знахідки має бути спокійним, інакше можна накликати проблем. Приємно, коли гроші легко дістаються. Тому, знайдені на вулиці кошти, хочеться швидше присвоїти, але перед цим подумайте чи буде це корисно. Іноді загублені гроші — це поганий знак. Обряди на гроші проводять навіть звичайні люди, щоб позбутися бідності. Також, на гроші можуть перекласти псування.

За прикметою, крупні купюри та дрібні монети очищують житло від негативу, якщо провести спеціальний обряд. Ніколи не підіймайте гроші, знайдені на перехресті та в місцях, де ніхто не ходить. Всесвіт завжди врівноважує життя. Спочатку знайдені гроші принесуть радість, а потім у родину можуть прийти матеріальні труднощі. Якщо заробити гроші важкою працею, тоді вони будуть залучати добробут.

Гроші використовують для проведення різних обрядів для зняття пристріту або псування. Кошти мають потужну енергетику, яка є магнітом для негативу. Піднявши на вулиці гроші, можна забрати на себе всі проблеми минулого власника. Не можна знайдені гроші класти в свій гаманець. Краще сховати їх в кишеню та при першій можливості швидко витратити. Однак, витрачайте на якусь корисну річ. Також, можна віддати гроші на благодійність, бо у всіх правил є зворотній бік. Інколи гроші можуть бути знаком від Всесвіту, який натякає на майбутній фінансовий успіх. В такому випадку ігнорувати знахідку не можна. Знайдені кошти можна перетворити на талісман. Для цього проводиться обряд. Потрібно пошити мішечок з оксамитової тканини. Покладіть в нього гроші, які знайшли на вулиці та зав’яжіть червоною стрічкою. Амулет покладіть в гаманець. Обряд краще проводити на зростаючий Місяць.

Знайдена монета лежить орлом догори — до фінансового успіху.

Монета перекинулася ґратою — до фінансових втрат.

Щоб перевірити монету на успіх, підійміть її з землі та підкиньте. Впаде лицьовим боком — гарна прикмета та можна забрати знахідку, зворотнім — краще залиште там, де знайшли.

Є такі люди, що люблять збирати знайдені монети. Таким чином вони залучають достаток. Для таких знахідок повинні бути окрема скарбничка. Час від часу слід заглядати в коробочку. Таким чином людина показує, що вона чекає на потік грошей й готова їх впустити у свій будинок.

Борги — запорука фінансових проблем. Вони перекривають грошовий потік. Щоб вберегти себе від безгрошів’я, перестаньте брати в борг гроші.

Працюйте для збільшення доходів, щоб покращити своє життя та залучити багатство.

Rate article