Чому кавуни виростають маленькими, та що потрібно зробити, щоб були як на базарі

Новини

Не кожному дачнику вдається виростити хороші кавуни. Зазвичай вони виявляються не солодкими. Цьому можуть сприяти умови, які не підходять для вирощування кавунів.

Погодні умови.

Кавунам подобається тепла та спекотна погода не нижче +30 градусів. Якщо при вирощуванні кавунів стоятиме погода з температурою не вище 15 градусів тепла, вони не будуть рости та солодкого врожаю можна не чекати. В похмуру погоду сповільнюється фотосинтез, через що цукор не накопичується. Не можна вирощувати рослину в затінку. Також, кавуни не переносять вітер, бо частіше за все він пошкоджує їх.

Полив.

Поливати молоді кавуни потрібно лише раз на сім днів, а з середини літа — раз на два тижні. Рослини слід зволожувати лише теплою водою, температура якої становить 22-30 градусів тепла.

Підгодівля.

Нестача мінеральних добрив призводить до неякісного врожаю. Підживлюйте кавуни добривами, в яких містяться цинк, залізо, бор та марганець. Вносити їх потрібно в лунку перед посадкою або за допомогою крапельного поливу. Органікою рослину підживлюють восени по 8 кг на 1 м. кв. При вирощуванні культури в родючому ґрунті, додавання органічних добрив не потрібне. Велика кількість азоту робить кавуни несолодкими.

Сорт.

Потрібно враховувати й особливості сорту. Ранні будуть не такими солодкими, як пізні.

Rate article