Чмерковський пояснив, чому не здивувався втечі Денисової до Росії: “Помилково вважати її українкою”

Новини

Танцюрист очікував від колеги такого вчинку.

Хореограф Макс Чмерковський висловився про свою колегу, танцівницю-зрадницю Тетяну Денисову, яка чкурнула до Росії після початку повномасштабної війни та отримала там громадянство. ТСН

На думку Макса, помилково вважати Тетяну українкою, адже від самого початку її не хвилювало нічого, що відбувається на батьківщині.

“Якщо досі хтось помилково вважає Денисову українкою – це повна маячня. Я про неї нічого не знав, і про цю ситуацію також, поки ми не познайомилися. Але коли ми познайомилися – це далеко не “Тетяна” і вона абсолютно не “Денисова”. Вона ніякого стосунку до України не мала”, – сказав Чмерковський в інтерв’ю Анні Олицькій.

Чмерковський пригадав своє спілкування з колегою і розповів, що ніколи не відчував від неї тієї енергетики, яка йде від кожного українця. Єдине, що здивувало хореографа, це те, що Денисова так швидко знайшла собі роботу в РФ.

“Під час спілкування від неї не йшло нічого українського. Коли я з нею сидів і спілкувався, це була не та жінка, з якою я спілкуюся в Україні протягом дуже багатьох моїх приїздів. У неї була інша енергія, вона по-іншому дивилась на всі ці речі. Українці хвилювалися, а вона – не хвилювалася. Коли вийшло, що вона працює на російському телебаченні, я здивувався, не тому, що це було дивно. А тому, що це було одразу. Я очікував, що вона врешті-решт якимось чином там опиниться, але щоб так швидко”, – заявив Макс.

Нагадаємо, раніше Чмерковський розповідав, як спочатку намагався допомогти Денисовій виїхати до Німеччини, адже думав, що вона залишиться там. Але після втечі зрадниці назавжди обірвав зв’язки з нею.

Rate article