Число жертв зростає: з’явилися трагічні подробиці та кадри з місця нових обстрілів

Новини

Трагічні новини надійшли з Донецької та Дніпропетровської областей.

Очільник Донецької ОВА Павло Кириленко розповів про оперативну ситуацію в області станом на ранок 28 травня. today.politeka.net

На Донецькому напрямку у Кураховому 0купанти поранили двох людей, пошкоджено приватний будинок. Також під вогонь потрапило Острівське — там пошкоджено чотири будинки.

На Горлівському напрямку одна людина загинула в Костянтинівці. У місті пошкоджено 14 приватних будинків, три ділянки газогону та електромережа. У Часовоярській громаді пошкоджено 7 будинків. На Лисичанському напрямку у Сіверську зруйновано будинок та нежитлове приміщення. Також зафіксовано 4 обстріли з Градів по Торському і Зарічному.

Крім того, напередодні ввечері р0сіяни завдали ракетного удару по Краматорську. Там поцілили у промзону, обійшлося без жертв.

За добу росіяни вбили одного жителя Донеччини та поранили ще трьох. Всього за час повномасштабного вторгнення 0купанти вбили 1534 людини в Донецькій області, ще 3599 – поранили. Це дані без урахування Маріуполя та Волновахи – там наразі неможливо встановити точну кількість жертв.

Крім того, очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомивтрагічну звістку про долю трьох людей, які зникли безвісти під час ракетного удару по Дніпру 26 травня. На жаль, вони загинули. Отримано результати дослідження фрагментів тіл, виявлених на місці трагедії.

Серед жертв 56-річний лікар і 64-річна співробітниця потрощеного медзакладу. А ще 57-річний працівник сусідньої ветклініки. Загалом та атака забрала життя чотирьох людей.

Rate article