Чиновники та ескортниці тікають із центру Москви: в Росії масово продають квартири в терміновому порядку

Новини

В Росії почали терміново продавати квартири. Кількість оголошень збільшилася на 85%, сягнувши 4% від загальної кількості. Раніше ж таких оголошень було не більш ніж 1%. При цьому ціни на житло пішли вниз – аби швидше позбутися його, власники роблять знижки в 5-8%. Понад те, реальна ціна купівлі-продажу нерухомості у Росії впала на 10-20% на вторинному ринку, але в первинному – на 30%. Що, втім, не сприяє продажам, кількість яких помітно скоротилася. news.obozrevatel.com

Про це розповів голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев (“Слуга народу”). Він зазначив: частка оголошень про терміновий продаж квартир у РФ “сягла історичного рекорду”. Найчастіше терміново продають квартири в:

Краснодарі;

Московської області.

“У Москві, центральній оселі зла, збільшилася кількість оголошень про терміновий продаж у найпрестижніших районах. Високопосадовці та ескортниці тікають з центру та півночі міста”, – підкреслив нардеп.

При цьому він зауважив: заради того, щоб якнайшвидше продати московську квартиру, продавці знижують ціни в оголошеннях на 5-8%. Однак реальна ціна купівлі-продажу нерухомості в Росії, за словами Гетманцева, впала ще більше:

на вторинному ринку – на 10-20%;

на первинному – на 30%, “завдяки знижкам, на які змушені йти продавці та забудовники, щоб продати нерухомість”.

Що, втім, не спонукає росіян купувати житло. Навпаки, наголошує депутат, кількість переходів права власності від продавця до покупця за підсумками 10 місяців 2022 року “зменшилася в Москві на 21%”.

“Тим часом кількість пропозицій лише за останні три місяці збільшилася більш ніж на 60%. І досягла історичного максимуму”, – резюмував він.

Оцените статью
Добавить комментарий