Чекав на родичів у машині: у Вінниці попрощалися з 8-річним хлопчиком, який загинув від ракетного удару РФ. Фото

Новини

У понеділок, 18 липня, у Вінниці попрощалися з 8-річним Кирилом Пяхіним, який став жертвою російського ракетного удару. Хлопчик загинув, перебуваючи у машині під будинком побуту “Ювілейний”.

Провести дитину в останню путь прийшло безліч людей. Присутні не приховували сліз, повідомляє “Суспільне”

Кирила поховали у селі Никифорівка Немирівської громади, де мешкають єдині на Вінниччині рідні Пяхіних. Відспівували хлопчика у місцевій церкві. На прощання прийшло чи не все село. Люди приносили квіти і ставали навколішки.

У труну дитини поклали плюшевого ведмедика, який був його улюбленою іграшкою.

Кирила Пяхіна поховали на Вінниччині.

У батьків Кирило був єдиною дитиною. Після повномасштабного наступу його родина втекла від окупантів із Херсона до Вінниці. Надалі планували виїхати до Молдови.

У день обстрілу хлопчик поїхав до Вінниці зі своїм дядьком та бабусею, щоб зробити документи для перетину кордону. Хлопчик потрапив у вогняну пастку. Його дядько вижив, оскільки його відкинуло вибуховою хвилею, а бабуся залишилася неушкодженою.

Щоб визначити, чи є Кирило серед жертв, мати хлопчика здавала ДНК-аналіз. Тіло ідентифікували.

“Бабусі потрібен був паспорт, щоб виїхати до Молдови і взяти Кирила. Пішла паспорт робити – і тут бабах. Кирило був у машині, дядько був у машині. Він зараз у реанімації”, – поділився дядько хлопчика Іван.

Рідним тіло хлопчика привезла волонтерка Олена Верлан. “Була ситуація: батько знепритомнів. Вимушена була йому надавати допомогу. І тато, і мама. Допомогти ти не можеш. Ти можеш лише допомогти, щоб прийшли до тями…” – розповіла вона.

Попрощатися з хлопчиком прийшло майже все село.

Хлопчика поховали у селі, де мешкають його рідні.

На похорон прийшла в. о. Херсонського міського голови Галина Лугова. “Прийшли підтримати нашу сім’ю з Херсона, яка тікала від війни. Страшний біль, скорбота. Жодна сльоза не зійде з рук, відповідатимуть”, – прокоментувала вона.

“За словами рідних, Кирило любив співати. Був дуже життєрадісною дитиною. Він народився 4 липня 2014 року, у рік, коли Росія розпочала війну в Україні”, – пише “Суспільне”.

Кирилові було 8 років.

Кирило став одним із трьох дітей, чиї життя забрали ракети окупантів у центрі Вінниці. Загинув також Максим Рекута, якому було сім років. Він прийшов із мамою до медичного центру, що був розміщений у будинку побуту “Ювілейний”. Із Максимом попрощалися 17 липня.

Також загинула 4-річна Ліза Дмитрієва. Дівчинку поховали 17 липня. Її фото облетіли весь світ і стали страшним нагадуванням про жорстокість окупантів. Мама Лізи Ірина залишається в лікарні, вона була тяжко травмована.

Оцените статью
Добавить комментарий