Чеченські повстанці теж прорвали кордон на Білгородчині та зайшли до Горьковського – ЗМІ

Новини

Горьківський – це окрема локація, яка може дозволити в перспективі не тільки стати прикордонним плацдармом, а й трампліном до перерізання ділянки траси 14К-4.

По всій видимості, нинішня операція російських повстанців біля Росії набагато серйозніша, ніж попередні вилазки. Мова може йти для формування прикордонного плацдарму з подальшим перерізанням ділянки траси 14К-4. Про це заявив військовий експерт Олександр Коваленко, коментуючи інформацію про захід чеченців-ічкерійців до селища Горьківський Білгородської області.

За його словами, інформація вимагає підтвердження та деталізації, проте вже на даний момент можна з упевненістю зробити кілька важливих висновків.

Горьковський знаходиться за півтора кілометри від кордону з Україною і через нього проходять 2 сільські дороги та залізниця. На відміну від основного тиску через Козинку у напрямку Грайворон, Горьковський це окрема локація, яка може дозволити в перспективі не лише стати прикордонним плацдармом, а й трампліном до перерізання 14К-4.

“Звичайно, про це ще рано говорити, але якщо протягом найближчих днів-тижнів тут формуватиметься нова сіра зона, то натяк більш ніж однозначний”, – наголосив Коваленко.

Rate article