“Було останньою краплею”. Стало відомо, що сказали Усику важкопоранені бійці ЗСУ

Новини

Чемпіона WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика (19-0, 13 КО) виїхати з України переконали поранені українські військові. Промоутер українського боксера Олександр Красюк зізнався, що саме візит до шпиталю став останньою краплею.

Повномасштабне вторгнення Росії застало Усика за кордоном. Після повернення на батьківщину 26 лютого він вступив у місцеву територіальну оборону та патрулював свій округ.

“У нього багато друзів високопосадовців, у Збройних силах України – з багатьма спілкувався і радився з цього приводу. Жодного разу він не чув: “Ні, ні, Сашко. Залишайся в Україні. Роби те, що ти робиш, бо це необхідно”. Усі без винятку люди казали: “Саша, збирайся. Ти – рупор світового масштабу. Ти зможеш допомогти Україні”, – цитує Красюка sport24.

''Було останньою краплею''. Стало відомо, що сказали Усику важкопоранені бійці ЗСУ

Усик почав сумніватися, чи справді потрібно брати участь у цьому поєдинку.

“Останньою краплею була його поїздка до львівського шпиталю з пораненими бійцями. Не раз він це робив у різних регіонах України. Усі хлопці з тяжкими пораненнями зібралися і всі як один сказали, що “нам потрібна твоя перемога, йди і бийся. Говори зі світом, демонструй те, що ти маєш демонструвати. Нехай лунає гімн, нехай майорить прапор”, – зазначив Красюк.

Після цього Усик ухвалив рішення розпочати організаційну роботу з поїздки для підготовки до реваншу з Ентоні Джошуа.

“Далі організаційна робота вже була за нами. Наприкінці березня ми виїхали з України організованою групою, влаштували підготовчий табір і зараз перебуваємо на фінішній прямій”, – сказав Красюк.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий