‘”Божевілля”, – Білий дім відреагував на “заохочення” Трампом агресії проти НАТО

Новини

Адміністрація президента США різко відреагувала на гучну заяву Дональда Трампа про підтримку можливої ​​агресії РФ щодо країн НАТО.

Білий дім назвав “божевіллям” новий випад республіканця Дональда Трампа на адресу НАТО.

З офіційною заявою виступив представник Адміністрації американського президента Ендрю Бейтс. The Guardian.

Учора, 10 лютого, кандидат у президенти США Трамп, виступаючи перед прихильниками у Південній Кароліні, заявив, що схвалює російську агресію проти країн НАТО, оскільки вони нібито йому недоплачують за безпеку. Він запевняє, що під час свого президентства говорив про це одному із президентів великої європейської країни.

Я не став би захищати вас. Насправді, я заохочував би їх (російські війська – ред.) робити все, що вони, чорт забирай, хочуть“, – сказав тоді республіканець главі держави-члена Альянсу.

Бейтс, коментуючи одкровення Трампа, попередив, що такі промови можуть мати дуже серйозні наслідки. Він звинуватив республіканця в “заохоченні нападів кривавих режимів”, додавши, що це “божевільна і жахлива” ідея.

Воно ставить під загрозу американську національну безпеку, глобальну стабільність та нашу економіку.“, – сказав представник Білого дому.

Зазначимо, що Трамп не приховує своєї ненависті до НАТО. Він неодноразово загрожував позбавити Америку членства в Альянсі. І американські законодавці настільки серйозно сприйняли цю загрозу, що нещодавно ухвалили закон, який забороняє президентові одноосібно приймати рішення про вихід із НАТО. Для такого кроку буде потрібна згода Сенату та Палати представників.

Rate article