“Бісять усі ці збори на те, на це..Чому не просите у держави?”: блогерка обурила українців і тут же безглуздо виправдалася за сказане

Новини

Харківська блогерка вляпалася у скандал через свою заяву. Зокрема, вона наїхала на волонтерів, які збирають донати на ЗСУ.

Наразі дівчина перебуває у Києві, куди втекла через російське вторгнення, але обурює її не це, а збори волонтерів. Відео розлетілося мережею.  politeka.net

Так вона записала відео, на якому заявила, що готова донатити гроші на притулки для тварин. Іншими донатами нібито має займатися уряд України, а прості люди не повинні витрачати свої гроші.

Більше того, харківська блогерка поскаржилася на те, що в мережі надто часто почала зустрічати повідомлення з проханням скинути донат на потреби української армії.

“Як за**али всі ці збори. Чому ви не просите у держави? Є закладений бюджет, є допомога від інших країн… Щодня відкриваєш стрічку, а там прохання вічні: Задонатьте на те, на це. Ну гаразд на тваринах – там бюджет не закладений” – заявила жінка, не соромлячись.

Відео з блогеркою розлетілося по мережі, і обурило українців, які готові віддати останнє, щоб наблизити перемогу, допомогти у будь-який спосіб людям, які перебувають на передовій, та ризикують життям та здоров’ям заради свободи.

Після хвилі хейта, вона вирішила якнайшвидше вибачитися і це виглядало вкрай безглуздо.

ADVERTISEMENT

“Я не думала, що стільки людей не зрозуміють. Для початку вслухайтеся і зрозумійте, що хоче донести людина. Мене дратують усі ці ж*браки. Я хіба сказала, ще щось про військових із ЗСУ. Та я через них тільки спокійно сплю”, – заявила блогер.

Rate article