“Бавовна” дісталася Казані: в Росії горить хімзавод “Хітон”. Фото і відео

Новини

У столиці Республіки Татарстан у країні-агресорі Росії спалахнула пожежа на заводі “Хітон”, який виробляє побутову хімію та лакофарбову продукцію. Вогонь поширився на понад тисячу квадратних метрів.

Про це повідомили російські пропагандистські видання з посиланням на МНС. У Telegram-каналах також показали відео інциденту  

У небо здійнялися клуби диму

На кадрах видно сильну пожежу на заводі, у небо здіймалися клуби диму, на місці метушилися рятувальники.

В МНС окупантів не назвали причину “бавовни” на заводі, втім зазначили, що в будівлі обвалився покрівля, а постраждалих внаслідок НП нібито немає.

На місці видно сильну пожежу

У будівлі обрушилася покрівля

Водночас джерела видання повідомили, що пожежа нібито виникла у складській будівлі на території заводу “Хітон”. Вогнем охоплено складську будівлю 20 на 50, де зберігається олія.

На складах, що згоріли, нібито зберігалося масло

Завод "Хітон" у КазаніНагадаємо: 3 серпня в Підмосков’ї сталася потужна пожежа на складах Ozon, 11 людей постраждали. Пропагандистські видання повідомили, що основні версії причини пожежі – підпал та несправність електрообладнання. Над складом піднялася величезна хмара чорного диму, по окрузі розліталися шматки обгорілого пінопласту.

У Курській області (РФ) 17 липня пролунали “бавовна”, схожа на постріли. Влада заспокоїла громадян і пояснила все “спеціальною військовою операцією”, хоча одночасно з цим на одному з підприємств регіону спалахнула пожежа.

А 11 серпня сталася пожежа у військовій частині, розташованій у місті Довгопрудний під Москвою. Площа горіння становила 1200 кв. м. У РФ стверджували, що постраждалих внаслідок пригоди нібито немає, а Telegram-канали писали, що в казармі, що згоріла, розміщувалися солдати строкової служби і персонал військової частини.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий