“Бачимо, до що готується”: Зеленський щойно звернувся до українців і розповів

Новини

Глава держави провів нараду, на якій йшлося про те, як прискорити постачання зброї від партнерів.

Президент України Володимир Зеленський ввечері 9 травня звернувся до українців і розповів про нараду з керівниками Сил оборони.

Про це глава держави написав на своїй сторінці в соцмережі. tsn.ua

За його словами, під час наради були присутні головком Сирський, начальник Генерального штабу Баргилевич, міністр оборони України Умєров. Йшлося про те, як прискорити постачання зброї від партнерів, а також як діяти з наявними силами й засобами, наявною зброєю і щоб досягти необхідних результатів.

“Бачимо, до чого готується окупант. Буде йому відповідь. І дякую всім нашим солдатам і командирам, кожному підрозділу, які ефективно діють на фронті та знищують окупанта. Особливої вдячності за бої цими днями заслуговує підрозділ ГУР “Кракен”. Дякую вам, хлопці. І всім, хто дає Україні результат. Результат, який нам так потрібен. Сьогодні ж призначив нового командувача Сил спеціальних операцій – Олександра Трепака. Достойна людина, сильний воїн, Герой України. Дякую кожному й кожній, хто захищає Україну і життя. Дякую всім, хто додає нам сили”, – наголосив Володимир Зеленський.

Rate article