Аж хати трусило в селах навколо: В окупованому Бердянську прогриміли потужні вибухи

Новини

Ввечері 25 травня 2023 року в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області прогриміли потужні вибухи. Місцеві мешканці повідомляють про декілька “прильотів”. Відео “бавовни” публікують місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України.

Зазначається, що в тому напрямку промчали машини швидкої допомоги. “Бердянці повідомляють про звуки детонації! Також промчали машини швидкої допомоги! Вибухи були і біля села Осипенко. Принаймі місцеві чули дуже гучні звуки та трусило хати! Попередньо прильотів було декілька! Найгучніше було у районах: АКЗ (територія Азовкабель), Порт, Азмол (територія заводу)”, – повідомляє канал “БердянсЬк Сьогодні”.

Водночас Телеграм-канал “Гнила черешня” повідомляє про ураження складу БК, складу паливно-мастильних матеріалів, а також місця розташування окупантів. Крім того, зафіксовано рух трьох ЗРК “Панцир” в напрямку виїзду з міста.

Вибухи підтвердили і в Бердянській міській військовій адміністрації. Повідомляється, що “окупанти не дорахувалися установок С-300”. При цьому окупанти заявляють про збиття трьох ракет. Їх нібито перхопив ЗРК “Панцир”.

Rate article