Астролог передбачила траур в Україні вже найближчим часом

Новини

Астролог Ангеліна Вакуліна розповіла, що найближчим часом Росія буде тероризувати нашу країну, тому можливі масовані обстріли.

За її словами, може бути багато жертв. Може повторитися така ситуація, як була у Вінниці, коли ворожа ракета влучила в торговий центр, внаслідок чого загинуло багато людей.www.unian.ua

“Буде тривожно в найближчі тижні. Може програтися вторинна ситуація, народний траур, в наслідок обстрілів або за типом ситуації в Дніпрі та Вінниці. Тривоги з наслідками будуть і цілком можливо не вночі”, – передає слова Вакуліної “Главред“.

Найбільше варто остерігатися жителям Дніпра та області. Як продовжила експерт, країна-агресор може обстрілювати їх кілька днів поспіль.

Однак Вакуліна втішила тим, що контрнаступ триває. І вже найближчим часом частина окупованих територій повернуться під контроль України.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН розповів, що чекає на Україну влітку, які події відбуватимуться на фронті, коли ми увійдемо до Криму, і коли нарешті закінчиться війна.

Rate article