“Анджеліна, стань ангелом миру!” Jerry Heil та Kalush Orchestra заспівали пісню Джолі в готельному номері

Новини

Неочікуваний приїзд голлівудської акторки Анджеліни Джолі надихнув українських віконавців Jerry Heil та Kalush Orchestra на створення музичних рядків. Артисти за ніч написали пісню-звернення до зірки та заспівали її в готельному номері.

Таким чином українці хотіли подякувати знаменитості за те, що вона привертає увагу до війни в Україні та за власним бажанням спілкується з постраждалими. Ролик опублікували на сторінці Jerry Heil в Instagram .obozrevatel.com(щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Автори попросили акторку порекомендувати своїм друзям також відвідати Україну, адже таким чином світова спільнота не забуватиме про звірства російських окупантів.

“Дорога Анджеліно Джолі, дякую вам за те, що в той час, коли новини про російську війну в Україні стали звичними, ви не залишаєте без уваги нашу землю. Будь ласка, попросіть ваших талановитих друзів з Голлівуду піти по вашим крокам і теж відвідати українців, адже завдяки вам світ знову чує нас!” – йдеться в описі.

В текстрі авторської пісні співачка згадала кінокартину “Вічні” від Marvel і Тену, богиню війни.

“Тена – богиня війни – Анджеліна, будь ласка, стань ангелом миру для України. Використай свою суперсилу, і увіковічимо хоробрих українців у Вічності”, – йдеться в пісні-зверненні.

Ролик зірки записали просто в готельному номері, сидячи на вікні.

“Зустрівши Kalush Orchestra, які готуються до Євробачення, тієї ж ночі я звернулася до хлопців, і ми записали цей приспів без якоїсь підготовки прямо у них в номері”, – написала вона.

Оцените статью
Добавить комментарий