Анатолій Анатоліч поставив Мережу “на вуха” своїми щомісячними витратами: “Люди добрі!”

Новини

Зазвичай зірки дуже розмито говорять про свої витрати. Анатолій Анатоліч чесно назвав суму, яку витрачає на утримання багатодітної родини на місяць. Звісно ж, відразу отримав хвилю хейту у відповідь.

Скільки Анатолій Анатоліч витрачає на сім’ю щомісяця

Багатодітний тато Анатолій Анатоліч не приховує, що, маючи трьох дітлахів, не проти стати батьком учетверте. От тільки дружина Юла, з якою живуть у мирі та злагоді вже 14 років поспіль, не готова більше народжувати.

Та й на утримання 13-річної Аліси, 11-річної Лоліти та 3-річного Ніла доводиться витрачати понад 100 тисяч гривень на місяць лише на елітні школу та дитсадок. А що буде, якщо з’явиться ще один член родини?!

Скільки Анатолій Анатоліч витрачає на сім’ю щомісяця

В інтерв’ю Instagram-блогерці Ангеліні Пічик Анатоліч чесно зізнався: щомісяця витрачає на родину десь 5 тисяч доларів. Окрім оплати навчальних закладів, багато грошей йде на продукти, адже в малечі гарний апетит. А ще потрібно потурбуватися про одяг та транспортні витрати, адже родина мешкає за містом. Нічого поганого у такому рівні витрат чоловік не бачить:

“Ціни в Києві могли бути й гіршими, тому я думаю, що не варто скаржитися. Гроші мають крутитися: тобі прийшли гроші – і ти їх тут же витратив і підтримав кого треба”.

Слід відзначити, що за подібні відвертості Анатолій Анатоліч відразу ж отримав на свою голову купу хейту. Людей страшенно обурило, що чоловік хвалиться щомісячними витратами у 200 тисяч гривень, тоді як іншим платять копійчані пенсії та зарплати, а переселенцям відмовили в допомозі у 2-3 тис.грн:

“Це просто жесть, люди добрі, та що ж це таке? Одні ледь виживають за мінімалку, а інші 5 штук доларів витрачають в місяць”.

Знайшлися й такі, що назвали подібні витрати зависокими навіть для Західної Європи, не те що для України, адже більшість українців змушена працювати на зарплату у 8-10, максимум 20 тисяч гривень, а тут такі розкоші.

Хтось підтримав відомого блогера, мовляв, чесно заробляє, не крадучи жодної копійки з бюджету та сумнівних тендерів, то чому викликає обурення:

“Людина вміє і може заробляти. До чого негативні коментарі? Що вам заважає бути на його місці?”

Rate article